Co je aktuálně děje v hasičském sboru

První TŘI měsíce roku 2021 (výjezdy: nehody, požáry, technická pomoc) Hasiči Lomnice nad Popelkou

Co tomu říkáte? :)

Něco se u nás děje :)

APEL VEDENÍ MĚSTA!

Apel vedení města

Upozorňujeme veřejnost na zvyšující se počet nových pozitivních případů v souvislosti s nemocí Covid-19. Vývoj v našem městě začíná připomínat situaci z podzimu loňského roku. Apelujeme a vyzýváme k důslednějšímu dodržování nastavených opatření, zejména zásady 3R (roušky, ruce, rozestupy), případně o dodržování sociální distance. Víme, že se valná většina obyvatel snaží chovat obezřetně a ohleduplně vůči ostatním. Existují však bohužel i výjimky. Pojďme být nyní společně ještě opatrnější. Prosíme, neberte toto upozornění na lehkou váhu. Situace se opravdu zhoršuje.
Společně to zvládneme ❤!

Josef Šimek, Zdeněk Rajm

Testování nových baterek

Dlouhodobě v používáme baterky na přilby Adalite L-10.
Firma Adalit Torches skrz dodavatele v ČR Nordstahl Servis nám umožnila testování nového typu L-30 !

A je to super!

Byl u nás JEŽÍŠEK!

Lomnická firma SUP opět vyhověla naším přáním a nápadům. 👍✅
A jak to dopadlo? Úžasné zpracování a výsledek!

Někdy jsou výjezdy dlouhé i několik hodin a dost se kolikrát zapotíme, promočíme nebo zašpiníme až "za ušima". Je super mít s sebou brašnu, která pojme náhradní tričko, ponožky, něco malého k snědku, osobní lékárničku a mnohem víc dle individuálních potřeb daného hasiče.

Osobní brašna, ledvinka na dlouhé pátrací akce,  zásobník energie na vichřice a tak dále.